O kancelarii

Powstanie Kancelarii Prawno - Podatkowej Piątak i Wspólnicy spółki komandytowej jest efektem blisko 10 - letniego doświadczenia w doradztwie podatkowym, rachunkowości oraz świadczeniu usług prawnych. Od samego początku główną ideą było zapewnienie kompleksowej oraz profesjonalnej obsługi prawno - księgowej.

Przygotowywane umowy oraz inne dokumenty za każdym razem analizowane są pod kątem podatkowym.

Naszym atutem jest współpraca z innymi radcami prawnymi specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Dbamy również o wysoki merytoryczny poziom specjalistów. Kierujemy się zasadą, że doradztwo lub inna świadczona przez nas usługa musi być nie tylko fachowa, ale również wykonana w rozsądnym terminie.

Posiadanie kancelarii w Ustce oraz w Słupsku pozwala na sprawny obieg dokumentów oraz informacji. Pomimo tego prowadzimy również obsługę prawno - księgową bezpośrednio w siedzibach prowadzonych przedsiębiorstw.

Zaufało nam kilkadziesiąt podmiotów, z którymi stale współpracujemy. Pozwoliło to na wyspecjalizowanie się w prawie cywilnym, handlowym, pracy, transportowym a także zamówieniach publicznych oraz ochronie danych osobowych.

Obsługa prawna podmiotów publicznoprawnych pozwoliła na zgłębienie zasad postępowania administracyjnego oraz sposobu funkcjonowania jednostek sektora finansów publicznych.

Prowadzimy również sprawy sądowe i administracyjne Klientów indywidualnych.

Czy wiesz że...

Nasza kancelaria specjalizuje się w usługowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych, prawie zamówień publicznych oraz ochronie danych osobowych.

Oferujemy kompleksową pomoc oraz prowadzenie spraw przed organami wymiaru sprawiedliwości, organami administracji publicznej oraz organami egzekucyjnymi.

Zapewniamy możliwość świadczenia usług w siedzibie u Klienta oraz przez internet, oferujemy także nasze usługi w języku angielskim.